Pracownia projektowania wnętrz Ślady
Szukasz projektanta wnętrz w Krośnie?


Zapraszam Cię w miejsce w którym Twoje potrzeby, pragnienia i upodobania są jak ślady, po których idę, aby stworzyć dla Ciebie jedyne w swoim rodzaju wnętrze.
Znajdziesz tutaj projekty inspirowane naturą.

Jej bogactwo materiałów, kolorów i kształtów oraz ich zaskakujące połączenia to niekończąca się opowieść o najlepszym dizajnie.
Czym zajmuje się pracownia Ślady? 
 
  • Projektowaniem mieszkań w Krośnie i w całym woj. podkarpackim i małopolskim.​ 
Pomogę Ci w urządzeniu prywatnego mieszkania, domu jednorodzinnego lub mieszkania do wynajęcia. 
 
  • Projektowaniem kuchni , łazienki, czy pokoju dziecka.
A zatem jeżeli nie chcesz płacić za projekt całego wnętrza a tylko za wybrane pomieszczenie, które jest dla Ciebie najbardziej problematyczne, to świetnie trafiłeś!

Doskonale wiem, jak trudno podejmuje się decyzje kiedy przytłacza Cię setki rozwiązań i miliom inspiracji. Albo wręcz przeciwnie – nie wiesz w którym kierunku iść, od czego zacząć, aby stworzyć wnętrze estetyczne i wygodne dla wszystkich domowników.
Jesteś w dobrym miejscu!

Przeprowadzę Cię przez drogę, na końcu której stoi Twój wymarzony dom - Twoja oaza, idealnie dopasowana do Twoich potrzeb i stylu życia. Pomogę Ci wykreować wnętrza, w których każdy z domowników będzie miał swoją własną przestrzeń, będącą jednocześnie częścią całości.
Skąd wiem, jak urządzić idealne dla Ciebie wnętrze?

Zanim zacznę rysować pierwsze kreski, muszę Cię poznać - z czym się zmagasz, jakie masz potrzeby, wymagania, styl życia i o czym marzysz. Dzięki temu wspólnie budujemy wnętrza, skrojone na Twoją miarę.
Nazywam się Ewa Lachiewicz i jestem projektantką wnętrz.

Dzięki swojej pasji, zaangażowaniu i doświadczeniu pomogłam już wielu rodzinom. Zachęcam do kontaktu abyś mógł upewnić się, czy jestem właściwą osobą, partnerem w urządzaniu Twojego wymarzonego domu.

Napisz z czym się zmagasz, zadzwoń lub umów się na spotkanie, najchętniej przy dobrej kawie

Daria - Kraków

Świetne wyczucie potrzeb klienta,ciekawe pomysły, dopracowane wizualizacje, masa praktycznych rozwiązań, pomocne wskazówki na każdym etapie projektu (jak również po jego zakończeniu ), komunikatywność i …. morze cierpliwości:) -efektywna, przemiła i owocna współprac...

Katarzyna - Krosno

Bardzo polecam współpracę, profesjonalne podejście, głowa pełna oryginalnych pomysłów i cierpliwość do wymagających klientów...

Barbara - Krosno

Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni z projektu kuchni z jadalnią.Mieliśmy wielka satysfakcje ze wspołpracy pod każdym względem: szybka realizacja, konsultacje,wizualizacje. Chodź nie było z nami łatwo Ewa dała radę.Warto ! Na pewno jeszcze skorzystamy...