PRACOWNIA

 
DLACZEGO ŚLADY?!
 
 
Ewa LachiewiczDlaczego nazwałam swoją pracownię "Ślady"? Dla mnie, ślady, to wyobrażenia o własnym domu. To opowieści o tym, co nas zachwyca a co przeraża. To sentyment do różnych rzeczy, które posiadamy. Ślady to doświadczenia życiowe i związane z nimi emocje. Zbieram je wszystkie razem, analizuję i przetwarzam, nadaję im kształt, kolory i faktury. Dlatego Śladowe wnętrza są tak indywidualnie dopasowane do ich właścicieli. 

Podczas projektowania opowiadam również o możliwościach dbania o środowisko, dzięki zastosowaniu ekologicznych rozwiązań w naszych domach. Cenię rękodzieła i przedmioty wykonywane z sercem. Zachęcam do recyklinku i upcyklingu, ponieważ chcę aby rzeczy którymi się otaczamy nie tylko były piękne ale były również śladem naszej historii, tradycji a jednocześnie ograniczały ilość remontowych śmieci.

Z wykształcenia jestem mgr geografii, dlatego tak bliska jest mi przyroda i dbanie o nią jako wspólne dobro.

Do założenia własnej pracowni projektowania wnętrz dojrzewałam ponad 3 lata. W tym czasie nabierałam i wciąż nabieram doświadczenia na różnych budowach, zdobywałam i wciąż zdobywam wiedzę na kursach architektury wnętrz, uczyłam i wciąż uczę się słuchać ludzi, aby dzięki swojej pracy dawać im to, co mogę dać – wnętrze, w którym będą czuć się po prostu dobrze.
 
To jak? Kawa? ;)
 
Ewa Lachiewicz
 Pracownia Ślady