Pracownia

 
DLACZEGO ŚLADY?!
 
 
Ewa LachiewiczDlaczego nazwałam swoją pracownię "Ślady"? Dla mnie, ślady, to wyobrażenia o własnym domu. To opowieści o tym, co nas zachwyca a co przeraża. To sentyment do różnych rzeczy, które posiadamy. Ślady to doświadczenia życiowe i związane z nimi emocje. Zbieram je wszystkie razem, analizuję i przetwarzam, nadaję im kształt, kolory i faktury. Dlatego Śladowe wnętrza są tak indywidualnie dopasowane do ich właścicieli. 

Podczas projektowania opowiadam również o możliwościach dbania o środowisko, dzięki zastosowaniu ekologicznych rozwiązań w naszych domach. Cenię rękodzieła i przedmioty wykonywane z sercem. Zachęcam do recyklinku i upcyklingu, ponieważ chcę aby rzeczy którymi się otaczamy nie tylko były piękne ale były również śladem naszej historii, tradycji a jednocześnie ograniczały ilość remontowych śmieci.

Z wykształcenia jestem mgr geografii, dlatego tak bliska jest mi przyroda i dbanie o nią jako wspólne dobro.

Do założenia własnej pracowni projektowania wnętrz dojrzewałam ponad 3 lata. W tym czasie nabierałam i wciąż nabieram doświadczenia na różnych budowach, zdobywałam i wciąż zdobywam wiedzę na kursach architektury wnętrz, uczyłam i wciąż uczę się słuchać ludzi, aby dzięki swojej pracy dawać im to, co mogę dać – wnętrze, w którym będą czuć się po prostu dobrze.
 
To jak? Kawa? ;)
 
Ewa Lachiewicz
 Pracownia Ślady 

Od marzeń do realizacji, czyli jak przebiega współpraca ze Śladami?

 
Komfort, funkcjonalność oraz stosowanie nowatorskich rozwiązań to atuty tworzonych przeze mnie projektów. W pracowni “Ślady” powstają zarówno innowacyjne aranżacje mieszkań, jak i klasyczne plany przestrzeni domowej. Przygotowane fotorealistyczne wizualizacje wnętrz tworzą swoisty podgląd przestrzeni, który wydobywa jej potencjał.
 
 

Od czego zacząć urządzanie mieszkania?

Oczywiście, od spotkania z projektantem! Zanim rozpocznę pracę przeprowadzę z Tobą rozmowę, w trakcie której chcę poznać twoje upodobania aranżacyjne i gusta wnętrzarskie. To ważne, byś przedstawił mi wszystkie plany i wymagania jakie masz wobec urządzenia swojej domowej przestrzeni. Tylko wtedy może powstać aranżacja mieszkania i wizualizacja spełniająca Twoje oczekiwania.
 
Kolejny krok, to spotkanie w przestrzeniach, które mają być poddane metamorfozie. Chcę poznać Twoje gusta i styl życia, by zaaranżować i zwizualizować wnętrze mieszkania, które będzie ułatwiało i uprzyjemniało codzienne funkcjonowanie. Na tym etapie ustalamy zakres wykonywanych zadań i wysokość budżetu. Po podpisaniu umowy rozpoczynam pracę nad tworzeniem projektu oraz aranżacji i wizualizacji Twojego mieszkania lub domu.

Projektant wnętrz KrosnoProjektowanie mieszkań
 
 

Dlaczego warto skorzystać z listy zakupów przygotowanej przez projektanta?

Odpowiedz jest prosta: gwarantuje to niebywałą oszczędność czasu i energii. Dla moich klientów tworzę listy zakupów, które zawierają dokładnie wyliczone ilości materiałów remontowych. Polecam tylko sprawdzone produkty do aranżacji i urządzania wnętrz mieszkań i domów, co do których jakości nie mam zastrzeżeń. Podaje także orientacyjne ceny i adresy sklepów, w których można znaleźć potrzebne artykuły.
 
 

Co mogę Ci zaoferować?

Projektant wnętrz Jasło
Terminowość, elastyczność oraz otwartość, na każdy Twój pomysł i architektoniczną koncepcję. Do moich zadań należy stworzenie projektu przestrzeni i jej wizualizacji tak, by Twoje marzenia o perfekcyjnie urządzonym mieszkaniu zostały spełnione. Przedstawię Ci propozycję układów funkcjonalnych, to jest podział domu na strefy pracy, odpoczynku i rekreacji. Przygotuję także próbki materiałów aranżacyjnych, byś mógł łatwiej zwizualizować sobie finalny efekt prac.

Gdy plan usytuowania przestrzeni będzie ustalony rozpocznie się najciekawszy i najbardziej czasochłonny etap: tworzenia projektu mieszkania lub domu i jego urządzenia oraz wizualizacji. Na początku prac pokażę Ci mój pomysł na układ mebli i sprzętów. By łatwiej było Ci się odnaleźć w tematyce aranżacji wnętrz przygotowałam kilka ofert współpracy, które różnią się stopniem zaawansowania prac.  Zapoznaj się z nimi i wybierz wersję najlepszą dla urządzenia Twojego domu.

 

Czym są wizualizacje wnętrz? I jakie są ich zalety?

Stworzenie funkcjonalnej i komfortowej przestrzeni wymaga doświadczenia i znajomości branży artykułów wnętrzarskich. Wizualizacje przestrzeni domowej, przenoszą wykonane projekty architektoniczne na fotografię. Prezentują nie zrealizowany jeszcze projekt, przedstawiający efekt prac remontowych, aranżacyjnych i wykończeniowych. W czytelny i obrazowy sposób ukazują koncepcję urządzenia przestrzeni zaproponowaną przez projektanta.
 
Zdecydowanie łatwiej, a przede wszystkim taniej, jest wprowadzać zmiany na etapie planu niż w trakcie prac wykończeniowych i aranżacyjnych. Zaletą urządzania domu lub mieszkania i tworzenia wizualizacji jego wnętrz jest także dostęp do bardzo realistycznego podglądu obrazu przestrzeni. Z doświadczenia wiem, że ten etap prac budzi ekscytacje nad nowo urządzonym domem. Zaprezentowana klientowi wizualizacja wnętrz jest także dobrą motywacją do działania.
 
Elastyczność, terminowość i fachowość to cechy, które pozwalają mi na budowanie trwałych relacji z osobami, które decydują się na podjęcie współpracy. Pracownia projektowa “Ślady” to moja przestrzeń działań twórczych. Wykonana przeze mnie aranżacja domu to gwarancja tego, że przygotowany projekt wnętrz wraz z jego wizualizacją spełni wszystkie Twoje architektoniczne plany. To także pewność użycia w procesie wykańczania przestrzeni oraz jego aranżacji najlepszych materiałów, od sprawdzonych dostawców. Daj się poznać i pozwól stylowo urządzić wnętrza Twojego mieszkania!
 
Urządzanie wnętrzurządzanie mieszkań